...
Image Alt
Makijaz permanentny

KOREKTY-ODŚWIEŻENIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Korekta Makijażu Permanentnego

Po wykonanej pierwszej pigmentacji makijażu permanentnego po około miesiącu najpóźniej do trzech miesięcy odbywa się wizyta kontrolna tzw. ,,KOREKTA”.

Makijaż permanentny jest bardzo subtelną i dającą naturalny efekt metodą. Często już po pierwszym zabiegu efekt jest na tyle satysfakcjonujący, że nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych korekt. Jest to oczywiście indywidualna decyzja Klientki i powinna być w pełni zależna od jej samopoczucie z nowym makijażem.

Zalecam jednak wizytę w celu konsultacji ewentualnej korekty, na której dokładnie ocenimy czy uzyskaliśmy odpowiedni kształt oraz pożądany kolor. W tym czasie możliwa jest ponowna korekta kształtu, delikatna zmiana zabarwienia makijażu lub po prostu dopigmentowanie w miejscach które tego zabiegu wymagają.

Niekiedy podczas procesu samego gojenia powstają delikatnie niedociągnięcia,
które koniecznie należy korygować. Po wykonaniu zabiegu korekty makijażu permanentnego możemy już przez wiele miesięcy cieszyć się ostatecznym efektem końcowym.

ODŚWIEŻENIE Makijażu Permanentnego

Po około np. roku czasu, oczywiście zależnie od rodzaju skóry (u niektórych już po 11 miesiącach u innych po 2-3 latach należy odświeżyć makijaż. Po tym czasie bardzo dokładnie widać jak pigment blaknie, delikatnie odbarwia się bądź też miejscami pojawiają się jego ubytki. Jest to najlepszy moment na wykonanie odświeżenia tego makijażu. W praktyce oznacza to powtórzenie zabiegu w całości, mamy jednak możliwość dokonania pewnych korekt w stosunku do poprzedniego zabiegu. Np. w momencie gdy Klientka stwierdziła, że jednak czułaby się lepiej w intensywniejszych odcieniach makijażu bądź chciałaby delikatnie skorygować kształt makijażu.

Na tym etapie możliwe jest wprowadzenie takich zmian. Pamiętajmy, że odświeżenie makijażu permanentnego nie oznacza konieczności wykonania go tą samą metodą. Po takim czasie spokojnie możemy zdecydować się na inną metodę pigmentacji.

Warto przede wszystkim umówić się na wizytę/konsultację, podczas której odpowiednio doradzę oraz przedstawię możliwości, a także opowiem o najnowszych trendach, które w tej branży postępują bardzo szybko.

CENNIK

EFEKTY PRZED/PO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODY

Autorska metoda ceniowania Magdaleny Dziecielskiej ,, Pixel Art " lub Ombre Brows

polega na wykonaniu nakładających się małych kropeczek / pikseli, których ilość decyduje o intensywności efektu. Najczęściej makijaż wykonany jest tak, aby przód i granica górna były jaśniejsze a końcówka i dolna linia łuku brwiowego ciemniejsze.

Metoda ta nadaje się dla każdego rodzaju skóry. Pozwala uzyskać naturalny efekt lekkiego podkreślenia.
Technika jest mało inwazyjna dla skóry, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu.

• dla twoich bliskich

BON PODARUNKOWY

Beauty Atelier ma dla Ciebie i Twoich bliskich coś jeszcze. Bon podarunkowy jest idealną propozycją na prezent! Wybierz dla bliskiej Ci osoby upominek na zabieg makijażu permanentnego. Szczegóły w naszym gabinecie – zadzwoń lub napisz do nas.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.