...
Image Alt
Makijaz permanentny

kreski

MAKIJAŻ PERMANENTNY KRESEK-METODY

Zdecydowanie makijaż permanentny = pewność siebie, ogromny komfort. Pozwala wielu kobietą na zaoszczędzeniu czasu przy porannej pielęgnacji. Idealne rozwiązanie aby skorygować niedoskonałości twarzy. Zabieg polecany jest również osobom z dużymi wadami wzroku jak i dla osób aktywnie uprawiającym sport czy borykającymi się z asymetrią twarzy.


Zabieg jest pomocny w przypadku chęci podkreślenia kształtu brwi, uzyskania pięknej kreski na powiece, która optycznie zagęści rzęsy lub modelowanie i poprawa kolorytu ust. Efekt makijażu permanentnego jest całkowicie naturalny i utrzymuje się około 2 lat – 3 lat, a czasami nawet i dłużej. Proces rozjaśniania makijażu przebiega w sposób naturalny i delikatny .

Kreska Górna z optycznym zagęszczeniem linii rzęs

Jeżeli zależy Ci na subtelnym i naturalnym makijażu permanentnym oczu wybierz delikatną kreskę lub delikatne punkty pomiędzy włoskami górnych rzęs, które optycznie je zagęszczą i podkreślą spojrzenie. Jeżeli lubisz wyrazisty i mocy makijaż wybierz grubszą, bardziej widoczną kreskę, dzięki której zawsze będziesz gotowa na każde wielkie wydarzenie.

Kreski dolne zagęszczające w linii rzęs

Dopełnieniem makijażu permanentnego oczu jest kreska dolna oka, która sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Proponuję klientkom dwa rodzaje kresek na powiece dolnej. Kreska dolna cieniowana (rozmyta) oraz kreska w jednej linii. Kreski optycznie powiększają i „otwierają” oczy, dlatego są najczęściej wykonywanym elementem makijażu i można je polecić większości kobiet.

Kreski górne OMBRE subtelnie cieniowane

Delikatniejsza wersja metody kresek Butterfly. Efekt delikatnego rozmycia – jest ciemniejsza u nasady rzęs i delikatnie cieniuje się w górę powieki. Wówczas obszar pigmentacji jest nieco większy. Efekt jest elegancki i nadaje spojrzeniu zmysłowości.

Kreski górne Butterfly Effect

Butterfly effect podbije serca kobiet nowoczesnych, które nie boją się wyrażać siebie w sposób
zdecydowany i nieszablonowy. Podczas pigmentacji praca jest delikatna i miękka.
Jeżeli czarna kreska to dla Ciebie za mało zdecuduj się na kreskę butterfly . Daną metodę można
również porównać do smookey eye górnej powieki, łącząc w sobie zalety kreski i cienia jednocześnie.

channels4_profile

lub umów wizytę na booksy.

EFEKTY PRZED/PO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODY

Autorska metoda ceniowania Magdaleny Dziecielskiej ,, Pixel Art " lub Ombre Brows

polega na wykonaniu nakładających się małych kropeczek / pikseli, których ilość decyduje o intensywności efektu. Najczęściej makijaż wykonany jest tak, aby przód i granica górna były jaśniejsze a końcówka i dolna linia łuku brwiowego ciemniejsze.

Metoda ta nadaje się dla każdego rodzaju skóry. Pozwala uzyskać naturalny efekt lekkiego podkreślenia.
Technika jest mało inwazyjna dla skóry, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu.

• dla twoich bliskich

BON PODARUNKOWY

Beauty Atelier ma dla Ciebie i Twoich bliskich coś jeszcze. Bon podarunkowy jest idealną propozycją na prezent! Wybierz dla bliskiej Ci osoby upominek na zabieg makijażu permanentnego. Szczegóły w naszym gabinecie – zadzwoń lub napisz do nas.

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.